TV 't Schilt Woudenberg


Woensdag

  

Trainer Marko de Kort

 
                 

Woensdag 14.30 - 14.55

 

Woensdag 15.00 - 15.50 

(om de week les)

Daniele Stalman

     

Jelien Makonga

   

Patricia Straten

     

José Heijstek

   
                 

Woensdag 15.00 - 15.50 

 

Woensdag 15.50 – 16.40 Groen

OM DE WEEK

     

Kjell Schuckmann

   

TOSMIDDAG JEUGD

     

Indy Kampinga

   

IN DE ONEVEN WEKEN

   

Isa van Weers

   
         

Kris Engelaar

   
         

Dylan van den Heuvel

 
                 
                 

Woensdag 16.40 - 17.30 Oranje

 

Woensdag 17.30 – 18.00 

levi van de Berg

     

PAUZE

     

Alexandra Rubio van Gerner

           

Valerie van Tuijl

             

Tessa van Meeteren

           

Matengie Konneh

             

Makura Konneh

             

Arlene Velker

             

Floor Meijer

             
                 
                 

Woensdag 18.00 - 18.50

   

Woensdag 18.50 – 19.40

Joost Altena

     

Erica Dekker-Tiedink

 

Rik Stam

       

Andrea Middel

   

Jeroen Sanders

     

Irma Weima

   

Lisette Beeris

     

Stephanie van Lier

   

Thijs Sturkenboom

             

Didier de Kok

             
                 
                 

Woensdag 19.40 - 20.20

   

Woensdag 20.20 - 21.10

Jolijn den Hertog

     

Ria Bloemendal

   

Monique van de Graaf

   

Gea Bloemendal

   

Lisanne Oskam

     

Petra van Dorrestein

 
         

Pim Hermeler

   
                 
                 

Woensdag 21.10 - 22.00

           

Christine v appeldoorn

           

Marieke Gerritse

             

Esther de Weijer

             

Monique de Weijer

             

Marion Stempels

             

Simone van Holland

             

Hoofdsponsoren

                

 

                        

 

T.V. 't Schilt Nieuws

Laatste nieuws

Oliebollentoernooi 2018 Padel!!       Met trots kunnen we mededelen dat ook padel meedoet met het oliebollentoernooi van dit jaar!Omdat padel nog in ontwikkeling is bij ons op de club zal...

Agenda 't Schilt

Elke donderdagavond racket(trek)avond 

Aanvang 20:00u

 

Oliebollentoernooi 2018

Tennis: 15 t/m 30 december

Padel: 22 t/m 30 december

 

Zondag 6 januari:  Nieuwjaarsreceptie

Vanaf 17:00u

 

Woensdag 23 januari:  Algemene LedenVergadering

Vanaf 19.45u